Üçlü Ofis Makam Kanepeleri (Belen Üçlü Ofis Kanepeleri)

0,00
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

İsminden de anlaşılacağı gibi makam odaları için tasarlanmış bir ofis kanepesidir. En uygun ve kaliteli deri ofis kanepeleri sitemizde.

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Üçlü ofis makam kanepeleri

Üçlü ofis makam kanepeleri isminden de anlaşılacağı gibi makam odaları için aranan bir ofis kanepe modelidir. Oldukça sağlam ve kaliteli bir yapısı ve işçiliği bulunan ofis kanepesi ayrıca lobi kanepeleri ve otel koltukları olarak ta tercih edilmektedir.

Ofis kanepesi üretimi firmamıza ait olduğu için istenilen renklerde ve ölçülerde üretim gerçekleştirilir. Üretim süresi, makam kanepenin oldukça zahmetli ve yoğun bir işçiliği olmasından sebep minimum 1 hafta olarak düşülmelidir. Teslim süresi sipariş miktarına ve iş yoğunluk durumuna göre değişir.

Üçlü ofis kanepe ölçüleri

Üçlü ofis kanepe genişliği=20 santim

Ofis kanepesi derinliği=80 santim

Üçlü ofis kanepesi sırt yüksekliği=80 santimdir. Üretim adresimiz İstanbul Güngören'dir.

Ofis kanepeleri teslimatı sipariş miktarı ve teslim adresi dikkate alınarak İstanbul içi teslimat firmamız tarafından gerçekleştirilir. İstanbul dışı alımlarda nakliye firması aracılığıyla yapılmaktadır.

Proje çalışmalarında ve toplu siparişlerde tüm ürünlerde özel fiyat çalışması yapılır. Tüm soru ve önerileriniz için lütfen irtibata geçiniz.