Üçlü Ofis Kanepeleri (Betty Üçlü Ofis Kanepesi)

5,00
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

Üçlü ofis kanepeleri ucuz fiyatları için ürünlerimizi inceleyiniz.

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Üçlü ofis kanepeleri özellikleri

Üçlü ofis kanepeleri üretimim firmamıza aittir. Üretim adresimiz İstanbul Güngören'dedir. Ofis kanepeleri üretiminde iskelet yapısı masif ahşaptan oluşmaktadır. Kanepe gövdesi tamamen fırınlanmış kayın ağacın oluşmaktadır. Ofis kanepe üretiminde kullandığımız tüm malzemeler TSE standartlarına uygun olup üretim hatalarına karşı ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Üçlü ofis kanepeleri ölçüleri;

Üçlü ofis kanepesi genişliği=220 santim

Üçlü ofis kanepe derinliği=80 santim

Üçlü ofis kanepesi sırt yüksekliği=80 santimdir.

Ofis kanepe ölçüleri yaklaşık değer olup üretim sonucundaki nihai ölçü ile bir kaç santim farklılık gösterebilir.

Üçlü ofis kanepesi iskelet gövdesi 4 ayrı parçadan oluşmaktadır. Bu parçalar ayrı ayrı döşendikten sonra bir birlerine montajlanarak bütünlenir. Ofis kanepesi oturak ve sırt minderi tek parça olarak tasarlanmıştır. Alıcının talebine göre minderler 2 veya 3 parça olarak da yapılabilir. Ofis kanepe ayağı nikel krom kaplı metalden oluşur.

Üçlü ofis kanepe teslimi

Üçlü ofis kanepesi, İstanbul içi teslimi firmamız tarafından yapılır. ancak sipariş adedi, teslim adresi veya toplam sipariş tutarı gibi detaylara bağlı olarak dan farklılık gösterebilir. İstanbul dışı teslimlerde ürün gönderimi ambar nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Nakliye bedeli alıcıya aittir. Gönderimlerde ofis kanepeleri gerekli ambalaj malzemeleriyle paketlendikten sonra taşıma firmasına teslim edilir.