Toplantı Masası Modelleri (Lort Büro U Toplantı Masası)

0,00
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

Büro U toplantı masası modelleri ve ucuz fiyatları.

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Toplantı Masası Modelleri ölçüsü = U toplantı masası 350*200*75 ölçüsünde olup masa tablaları ve ayakları  30 mm kalınlıkta çizilmeye karşı mukavemetli  melaminden yapılmıştır. Ofis U toplantı masası ölçüleri kullanıcı sayısına göre ayarlanabilmektedir.

Toplantı Masası Modelleri değişik ölçülere sahip 5 adet masa ve 2 adet köşe modülden oluşmaktadır. 4 adet 160*60*75 h ölçüsünde yan masalar, 1 adet 80*60*75 h baş tarafdaki masa ve 60*60*75 h ölçüsünde 2 adet köşe modüldür. Toplantı masası hazırda bulunmadığı için ölçüler ve detaylar siparişte belirtilmelidir. Bu ürün özel üretim olup iadesi ve değişimi mümkün değildir.

Ofis toplantı masaları üretim süreci ortalama 7 iş günüdür. Teslim süresi sipariş verilen ürünün ölçülerine ve özelliklerine göre, iş yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Ofis U toplantı masası teslimi sipariş tutarına göre İstanbul merkezine firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı teslimlerde nakliye firmalarıyla gönderimler gerçekleştirilir. Nakliye taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.