Roza Playstation Koltukları (Roza Playstation Koltuğu)

0,00
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

Playstation salonları için en rahat roza playstation koltukları en ucuz fiyatları ile bizde. Üretimden direk satış yapıyoruz. Roza playstation koltuğu üretim hatalarına karşı 3 yıl garantilidir. Playstation koltuk modelleri kendi üretimimiz olup Türkiye geneli gönderimler yapılıyor.

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Roza Playstation Koltukları

KOLTUKLARIMIZIN ÖZELLİĞİNE BAKIN SONRA DİĞER FİRMANIN ÜRÜNLERİYLE KIYASLAYIN. SADECE FİYATLA KIYASLAMAYIN. KOLTUĞA BİR KERE PARA VERİN. HER SENE DEĞİŞTİRİP KAZANCINIZI SAVURMAYIN!!!!!

Ürünümüz kendi imalatımız olup, iskeleti fırınlı gürgen ağacındandır. İskeletimiz çevresini ekstradan duralit dönerek kapatıyoruz. bu özelliği başka hiçbir firmada bulamazsınız. Sünger 32 dansite gri dir. Oturak bölümüne ithal elastik kolon kullanıyoruz, elastik kolonun üzerine ilaveten bez kumaş ile kaplıyoruz. Bu kumaş ileriki zamanlarda hem lastik kolonun süngeri kesmesini engeller, hemde lastiğin çabuk deforme olmasına mani olur. Bu özelliği işçilik kaybı olduğu için kimse yapmaz.Oturak kısmına kullandığımız sünger tek parça 8 cm kalınlığındadır. Playstation koltuklarının iç dolgusuna silikon elyaf kullanıyoruz, ürünümüzü gözle kontrolünüzde dolgulu alanlarda düz bir yüzey göreceksiniz. Kırpıntı (sünger parçaları) kulananlarda kol sırtlarda belirgin bozuk yüzey satıhları göreceksiniz. Ps3 oyun koltuklarına kullandığımız deri birinci sınıf suni deridir. Ayak kısmına cilalı masif ahşap ayak kullanıyoruz.

KENDİ ÜRETTİĞİMİZİ YİNE KENDİMİZ SATIYORUZ. DİREK İMALATTAN ALIYORSUNUZ....
KENDİ ÜRÜNLERİMİZİN ARKASINDAYIZ. İNTERNETTE 30 A YAKIN WEB SİTEMİZ VAR. BU SAYFADA BİR DAMLA OFİS SAYFASIDIR. KENDİ WEB SAYFALARIMIZIN DIŞINDA TİCARET SİTELERİNDE SAT-MI-YO-RUZ. YERİMİZ BELLİ İMALATIMIZ BELLİ. 10 YILDAN FAZLADIR İMALATÇIYIZ.

 

ÜRÜNLERİMİZ 3 YIL GARANTİLİDİR.

İSTEDİĞİNİZ ÖLÇÜLERDE YAPILIR. EKSTRADAN ÜCRET FARKIDA İSTEMİYORUZ.

TOPLU ALIMLARDA ÖZEL İSKONTO UYGULANIR.

İSTANBUL İÇİ TESLİMAT FİRMAMIZA AİTTİR.

Playstation kanepenin iskeleti;komple fırınlanmış gürgen ağacından oluşmaktadır. Oturak ve sırt bölümlerine,1. Sınıf ithal elastik kolonun sık aralıklarla çakılmasıyla esneklik verilir. Kullanılan sünger 28-32 dansite yoğunluğundadır. Yüzeyi alıcının talebine göre 1. Sınıf suni deri veya kumaş kaplanır. Kanepede kullanılan ayak ahşap masif ağacın yüzeyinin cila ile kaplanmasından oluşmaktadır. Bizde aynı koltuğa iki fiyat yoktur, koltuğun minderini farklı yapınca fiyat farkı alınmaz.

YÜKSEK ADETLİ ALIMLARDA ÖZEL FİYAT UYGULANIR.

ÜRÜNLER TAMAMEN KENDİ İMALATIMIZDIR.

LÜTFEN TELEFONLA BİLGİ ALINIZ.

TEL: 0 212 565 78 09