Playstation oyun salonları için en rahat ve sağlam playstation koltukları üretimini biz gerçekleştiriyoruz. Playstation koltukları ölçüleri ve özellikleri tamamen sizin talebinize göre gerçekleşmektedir. Playstation koltuğu iskeletleri kalın kayın ağaçlarından yapılıp ayrıca etrafını kontra duralitlerle kapatıyoruz. Sağlamlık ve rahatlık konusunda bize güvenin. Tüm ps3 koltukları üretim hatalarına karşı 2 yıl firmamız tarafından garantilidir.

Sürekli oyun koltukları almaktan bıkmadınız mı, koltuğu bir kere alın rahat edin. Paranızı her yıl koltuk değişerek çöpe atmayın. İmalatçı olduğumuz için sayfamızda bulunan ürünlere bağlı değiliz. Beğendiğiniz farklı bir modelde playstation koltukları var ise bize resim ve ölçü bildirmeniz yeterlidir. Size en uygun fiyatları ve şartları sunarız. Daha farklı modeller için http://playstationkoltugu.gen.tr/urun-kategori/playstation-koltugu/ linki takip ediniz.

Playstation koltukları modellerini en uygun fiyatları ile sitemizde inceleyebilirsiniz. Playstation koltuğu istenilen renklerde ve özelliklerde üretilir.

₺410,00+ KDV

Playstation salonları için en rahat roza playstation koltukları en ucuz fiyatları ile bizde. Üretimden direk satış yapıyoruz. Roza playstation koltuğu üretim hatalarına karşı 3 yıl garantilidir. Playstation koltuk modelleri kendi üretimimiz olup Türkiye geneli gönderimler yapılıyor.

₺420,00+ KDV

Playstation koltuğu, playstation koltukları, dörtlü playstation koltuğu, playstation koltuk, playstation koltukları modelleri, playstation oyun koltukları, dört kişilik playstation koltukları, ucuz ps 3 koltukları.

₺800,00+ KDV

Alya ikili playstation koltuğu istenilen renklerde ve ölçülerde üretilir. Standart ölçüsü 120 cm dir. Playstation salonları için özel ölçülen dirilmiş olan playstation koltuğu rahat ve oldukça sağlam bir iskelet yapısı vardır.

₺395,00+ KDV

Keops Playstation koltukları, playstation koltuğu, oyun koltukları, pes koltuğu, pes koltukları, ps3 koltuğu, ps3 koltukları, plesteyşın koltuğu, plesteyşın koltukları, playstation koltukları modelleri, playstation koltuk fiyatları.

₺485,00+ KDV

Playstation koltukları, playstation koltuğu, ps 3 koltuğu, ps 3 koltukları, oyun koltukları, oyun koltuğu, playstation oyun koltuğu, playstation oyun koltukları, playstation koltukları modelleri, playstation koltukları fiyatları, pes koltukları, pes koltuğu.

₺415,00+ KDV

Playstation koltukları, playstation koltuğu, playstation oyun koltukları, oyun koltukları, ps 3 koltuğu, playstation koltukları modelleri, playstation koltukları fiyatları, pes koltuğu, pes koltukları,

₺325,00+ KDV

Playstation koltuğu, playstation koltukları, playstation koltukları modelleri, playstation koltukları fiyatlları, ikili playstation koltukları.

₺385,00+ KDV

Playstation koltukları, playstation koltuğu, ikili playstation koltuğu, playstation koltukları modelleri.

₺385,00+ KDV

Dört kişilik playstation koltuğu, playstation koltukları, playstation koltuğu, dörtlü playstation koltukları, playstation koltukları modelleri.

₺800,00+ KDV