Ofis koltukları üretimi firmamıza ait olup talep edeceğiniz tüm makam koltuğu, çalışma koltukları, fileli koltuk ve daha nicesi en uygun fiyatları ile satışa sunuyoruz. Ofis koltukları, ofis kanepeleri istenilen renkten, ölçülerden ve özellikten üretimi yapılır. Rahat ve şık görünüme sahip olan ofis koltuk modellerimiz oldukça da sağlamdır, tüm ürünlerimiz gibi ofis koltukları ürünlerimiz de 2 yıl garantilidir.

Proje kapsamında her türlü ofis koltukları tamiri ve yedek parça temini gerçekleştirilir.

Tekli ofis kanepesi

Tekli ofis kanepesi istenilen ölçülerde ve özelliklerde üretilir. Hazırda ürün bulundurmadığımız için ofis kanepeleri sipariş ile yapılır.

İkili Ofis Kanepesi

Rahat ve sağlam olan ikili ofis kanepesi sizi memnun edecektir. Aradığınız modern, rahat ve sağlam ofis kanepelerini en ucuz fiyatları ile sayfamızda görebilirsiniz.

Üçlü büro kanepesi

Üçlü ofis kanepesi istenilen ölçülerde üretilir. Ofis kanepeleri üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Modern görünümü, mini ölçüleri ve rahatlığıyla lobi kanepeleri ve konferans koltuğu için çok talep edilmektedir.

İkili büro kanepesi

İkili kanepe mini ölçüsü, yuvarlak hatları ve rahatlığıyla oldukça beğeni toplayan bir modeldir. Otellerde ve lobi alanlarında lobi koltukları olarak ta kullanılır. İstenilen ölçülerde ve renklerde üretim yapılır.