İkili Ofis Kanepe Modelleri (Meyra İkili Ofis Kanepesi)

0,00
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

İkili ofis kanepeleri istenilen renklerden ve ölçülerden üretilir.

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

İkili Ofis Kanepe Modelleri özellikleri

ikili ofis kanepe modelleri, fırınlanmış kayın ağacından iskelet, birinci sınıf gri sünger ve alıcının talebine göre birinci sınıf kumaş veya suni deri döşeme yapılmaktadır. Ofis kanepe imalatında kullanılan tüm malzemeler TSE belgeli olup tüm ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl firmamız tarafından garanti verilmektedir.

İkili ofis kanepe ölçüleri

İkili kanepe genişliği=160 santim

İkili ofis kanepesi derinliği=80 santim

Ofis ikili kanepe sırt yüksekliği=80 santimdir. Bu ölçüler standart olup istenilen ölçülerde, özelliklerde ve renklerde ofis kanepe üretimi gerçekleştirilir.

Ofis kanepeleri üretim süresi 1 hafta olarak hesap edilmektedir. Üretim süresi sipariş miktarına, iş yoğunluk durumuna ve ham madde stok durumuna göre değişmektedir.

Stoklu çalışmayıp siparişle beraber üretim yapılmaktadır. Bundan sebep tüm ürünler sizin istekleriniz ve vereceğiniz ölçü ve özellikler doğrultusunda size özel üretilir. Özel üretime giren bu ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün değildir.

İkili ofis kanepeleri teslimi, İstanbul içi alımlarda, teslim adresine, sipariş miktarı ve / veya toplam tutara göre ve iş yoğunluk durumuna göre firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı alımlarda ürünlerin teslimatı ambar nakliye firmaları aracılığıyla yapılır. Nakliye gönderim bedeli alıcı tarafından karşılanır.