Best Üçlü Ofis Kanepeleri (Best-uclu-ofis-kanepeleri)

5,00
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

Üçlü ofis kanepesi lobi koltukları olarak da tercih edilmektedir.

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Best üçlü ofis kanepeleri özellikleri

Best üçlü ofis kanepesi oldukça modern bir görünüme sahip olup ofis kanepesi haricinde, otellerde lobi koltukları, avm içlerinde bekleme koltukları gibi bir çok alanda kullanılması bu ürünün ne kadar çok benimsendiğini gösteriyor. Üçlü ofis kanepe üretimi firmamıza ait olup, kanepenin iç gövdesi tamamen birinci sınıf ham ağaçtan yapılmıştır. Döşeme esnasında kullanılan süngerler konuma göre 28 ile 32 dns arasında gri süngerlerdir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ofis koltuk modellerinde TSE standartlarında ve belgeli malzeme kullanıyoruz.

Ofis kanepeleri üretim süresi yaklaşık olarak 1 hafta sürmektedir. Bu süre sizin siparişinizin miktarına, mevcut iş yoğunluk durumuna ve ham madde stok durumuna göre değişir. Ofis kanepe teslimatı, belirli şartlar dahilinde firmamız tarafından yapılabilmektedir.

Best üçlü ofis kanepe ölçüleri

Best üçlü ofis kanepe genişliği=190 santim,

Üçlü ofis kanepe derinliği=75 santim

Ofis kanepeleri oturma yüksekliği=44 santimdir. Bu ölçüler bitmiş ürünün ölçülerine yakın ölçülerdir. Sünger esnemesi ve derinin veya kumaşın döşemesinden dolayı bir kaç santim farklılık gösterebilir.

Üretici firma olmamızdan dolayı bu ölçüler haricinde istediğiniz ölçülerde, renklerde ve miktarlarda ofis kanepe imalatı gerçekleştirilir.